" In acest an te ajutam sa faci o fapta buna. Dupa mii de oferte cu pana la 99% reducere la o varietate produse si servicii pentru clujeni, te inspiram de Sarbatori sa faci o fapta buna. Ne-am transformat in platforma ta de sustinere colectiva a echipei de patinaj artistic pe role din Cluj. Hai sa fim alaturi de ele! "

 

 • Tu alegi ora si ziua la care sa realizezi aceasta donatie;


 • Doneaza 5 RON, prin intermediul campaniei noastre de donatii;


 • Poti folosi pana la 100 de vouchere in nume propriu pentru a face o donatie mai mare;


 • Poti sustine 6 patinatoare pe role din Cluj-Napoca sa participe la WIFSA WORLD OPEN, Mondialul de patinaj artistic pe role in linie;


 • Cele 6 patinatoare aduc performanta in Romania, castigand in 2014: 2 medalii de aur, 5 medalii de argint si 5 de bronz. Fetele s-au antrenat pana acum atat in parcarea magazinului Cora, cat si intr-o sala de sport a unui liceu, insa costurile de inchiriere a acesteia au fost sustinute de catre parinti;


 • Urmatoarea editie a WIFSA WORLD OPEN are loc in Elvetia, la Geneva, in perioada 26-28 iunie 2015. Si tu poti fi alaturi de ele acoperind o parte din costurile de transport si de cazare;


 • Fa-ti un cadou si fii Mosul pentru echipa noastra de patinatoare. Suma minima de care fetele au nevoie pentru a participa la Mondialul de la Geneva este a aproximativ 7.200 euro, dintre care transportul reprezinta 2.100 euro, cazarea 4.200 euro si echipamentul 900 euro;


 • Noi vrem sa le depasim asteptarile si sa ajungem la suma de 10.000 euro, care sa le ajute nu doar sa ajunga la Mondial, ci sa se si pregateasca in conditii mai bune pentru acesta;


 • Performanta cere sacraficii, iar echipa noastra de patinatoare a facut toate sacrificiile pentru a aduce medalii acasa pentru Romania. Acum e randul nostru ca, de Craciun, sa le facem un cadou;


 • Echipa de patinaj artistic din Cluj-Napoca este antrenata de Grety Marton. S-au intors de la Campionatele Mondiale pe Role desfasurate in Spania cu o medalie de argint (Teodora Luscalov), 3 de bronz (Tania Turdean, Ioana Teodorescu si Sandra Costin) si cu locul 3 la dans sincron (Alexia Neag, Teodora Luscalov, Tania Turdean, Ioana Teodorescu si Sandra Costin). Au concurat alaturi de 100 de patinatoare din Rusia, Statele Unite, Spania, Franta, Belgia si Elvetia.


 • Pentru ca nu dispun de un patinoar, fetele se antreneaza 3 luni pe gheata, iarna, si restul de 9 luni pe Role, iar antrenamentele pe role le-au inceput in parcarea de la Cora, neavand alt loc, dupa care a trebuit sa intre si in sala, avand nevoie ca suprafata sa fie din ce in ce mai neteda. Parintii sunt cei care platesc inchirierea salii unui liceu.


 • Daca fiecare dintre noi doneaza cate 10 RON, nu trebuie sa fim decat 4.400 de persoane care sa le ajutam. Si noi avem prieteni, si tu ai prieteni care pot sustine cauza. Da-o mai departe si anul asta echipa de patinaj artistic din Cluj-Napoca va avea mai multi Mosi de Craciun;


 • Sustinatorii acestei cauze suntem noi: YouDeal si tu. Alatura-te demersului nostru si aducem impreuna performanta in Romania!


 • Cumpara de pe YouDeal o fapta buna si vei sti ca si tu ai adus performanta in Romania!

A. J. Patinaj Cluj

Informațiile despre partener sunt disponibile doar pentru utilizatorii autentificați. Intră în cont • Un utilizator poate dona intre 1 si 100 de vouchere;       


 • Voucherele se pot oferi cadou;


 • Dupa confirmarea comenzii tale vei primi voucherele pe e-mail si in contul tau personal de pe YouDeal la sectiunea „Comenzile mele”;


 • Comisionul in valoare de 1 RON perceput de platforma de plata pentru fiecare donatie este sustinut de YouDeal.ro


 • Donatiile sunt transparente. Vei vedea ora de ora suma stransa, care va ajunge integral, prin intermediul YouDeal, la cele 6 patinatoare.


 • Nu se face refund pentru voucherele achizitionate;


 

 • Pentru alte informatii si detalii contacteaza: Antrenoarea Grety Marton - 0723-563.443
19.12.2014 - Donatie

Doneaza 5 RON pentru a sustine echipa clujeana care reprezinta Romania la WIFSA WORLD OPEN din Elvetia! Alatura-te demersului nostru si aducem impreuna performanta in Romania! Orice suma conteaza!
0419 YouDeal_modificari_oferta
Ofertă nouă! Apărută în ultimele 24h
Timp rămas/ore
Returnare 14 zile

Îți returnăm banii în 14 zile dacă te răzgândești.

Voucherul în 5 min

Primești voucherul în maxim 5 minute de la confirmarea plății.

70.000 vouchere vândute

Peste 70.000 de vouchere vândute în 7 ani.